Ugrás a lap tetejére

Intézményvezetés, kapcsolat

Az Esély Pedagógiai Központ EGYMI fenntartója és működtetője:

Békéscsabai Tankerületi Központ  

Tankerületi Igazgató: Bánki András

Cím: 5600 Békéscsaba Kis Ernő u. 3

Központi telefonszám: 66/795-215

e-mail cím: bekescsaba@kk.gov.hu

 

INTÉZMÉNYI, VEZETŐI ELÉRHETŐSÉGEK

beosztás név elérhetősége – telefon elérhetősége – email fogadó órák
intézményvezető Szabó Éva 06/66 328-064 esely.szabo@gmail.com telefonos egyeztetés alapján munkanapokon
06/30 320-9136 7.30-16.30 között
intézményvezető-helyettes – Békéscsaba Általános Iskola Zsilákné Timkó Réka 06/66 328-064 esely.zsilak@gmail.com telefonos egyeztetés alapján munkanapokon
06/30 320-9552 7.30-16.30 között
intézményvezető-helyettes –Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola Fejes-Povázsay Teodóra 06/66 442-518 fpteodora.esely@gmail.com telefonos egyeztetés alapján munkanapokon
06/30 475-0936 7.30-16.30 között
intézményegység-vezető – Békéscsaba- Óvoda és utazó gyógypedagógiai ellátás Gubucz Ildikó 06/66 328-064 esely.gildiko@gmail.com telefonos egyeztetés alapján munkanapokon
06/30 475-0931 7.30-16.30 között
Intézményegység-vezető Tóthné Bertalan Julianna 06/66 328-064 esely.tothne@gmail.com telefonos egyeztetés alapján munkanapokon
Békéscsaba– Fejlesztő nevelés-oktatás 7.30-16.30 között
Tagintézmény vezető – Gyula - Örkényi-Nyist Kornélia 06/66 463-167 nyist.esely@gmail.com telefonos egyeztetés alapján munkanapokon
06/30 322-4913 7.30-16.30 között
Tagintézmény vezető – helyettes – Gyula Szelezsánné Poptyilikán Anikó 06/66 463-167 szelezsanne.esely@gmail.com telefonos egyeztetés alapján munkanapokon
7.30-16.30 között
Kollégiumi intézményegység vezető - Gyula Ruzsa Zoltán 06/66 463-167 ruzsazoli.esely@gmail.com telefonos egyeztetés alapján munkanapokon
7.30-16.30 között

 

2022/2023. tanév

Fogadó órák időpontjai

Név                                                                                       Időpont

Szabó Éva                                                        egyeztetett időpontban

Zsilákné Timkó Réka                                        egyeztetett időpontban

Andrej Lenke                                                    hétfő 14,30-15,15

Bálint Gézáné                                                  csütörtök 14,15-15,00

Békefi Istvánné                                                kedd 13,00-13,45

Börcsökné Kovács Katalin                              hétfő 11,50-12,35

Brazdáné Tóth Emese                                    szerda 13,00-13,45

Dénes Zsófia                                                   hétfő 13,00-13,30

Fábián Dalma Réka                                        szerda 15,00-15,30

Galát Edina                                                     szerda 8,00-8,45

Gulyás Bianka                                                kedd 8,00-8,45

Kiss Ágnes                                                     hétfő 14,20-15,05

Kristáné Tóth Zsuzsanna                               hétfő 10,00-10,45

Krizsán Csabáné                                            szerda 14,30-15,15

Majer Mariann                                                csütörtök 10,00-10,45

Meleg-Vasas Tímea                                       hétfő 13,30-14,30

Mihályi István                                                 szerda 13,30-14,15

Molnárné Gál Csilla                                       hétfő 14,00-14,45

Nagyné Zsöllei Adrienn                                 hétfő 10,00-10,45

Oszoliné Hargitai Marianna                           kedd 15,00-15,45

Petrovszki Tünde                                           kedd 15,00-15,45

Rácz Katalin                                                  csütörtök 11,50-12,35

Sallayné Benke Edit                                      szerda 8,00-8,45

Scholtz Endre                                                csütörtök 8,55-9,40

Sütőné Végvári Mónika                                 hétfő 15,00-15,45

Szeljak Éva Judit                                           hétfő 13,30-14,15

Szudár Nóra                                                  csütörtök 10,55-11,40

Szűcs Zsuzsanna                                          csütörtök 12,40-13,25

Szvarnasz Alexandrosz                                 csütörtök 8,00-8,45

Tipanucz Anita                                               szerda 12,40-13,25

Üveges Emese                                              kedd 13,30-14,15

Vandlik Tamás                                               szerda 13,30-14,15

Vágner Erika                                                 szerda  10,00-10,45

Ugrás a lap tetejére