Ugrás a lap tetejére

OSZTÁLYOK, OSZTÁLYFŐNÖKÖK A 2019-2020-AS TANÉVBEN

 

 

Osztályok és csoportok – Osztályf?nökök és csoportvezet?k 2019-2020 tanév

 

Békéscsabai feladatellátási hely

 

Esély Pedagógiai Központ EGYMI - Általános Iskola Vandháti út 3.sz.

 

osztály

osztályf?nök neve

1.

Kruzsliczné Mayer Marianna

2.

Molnárné Gál Csilla

3.

Tipanucz Anita

4.

Vágner Erika Gertrúd

5.

Vandlik Tamás

6. a

Nagyné Zsöllei Adrienn

6. b

Mihályi István

7.

Gulyás Bianka

aut.1

Galát Edina

aut.2

Andrej Lenke

aut.3

Békefi Istvánné

aut.4

Fábián Dalma Réka

aut.5

Petrovszki Tünde

Süni

Krizsán Csabáné

Szivárvány

Kisfalvi Angéla

Maci

Sallayné Benke Edit

 

Esély Pedagógiai Központ EGYMI - Fejleszt? nevelés-oktatás Békéscsaba Vandháti út. 3.sz

Fejleszt? nevelés-oktatás csoport neve

csoportvezet? neve

Gomba

Kristáné Tóth Márta Zsuzsanna

Hétszínvirág

Szeljak Éva Judit

Autó

Fülöpné Szalai Ágnes

Napsugár

Tóthné Bertalan Julianna

Mackó

Nagy Fruzsina Lili

 

 

 

Pánczél Imre Tagintézmény Gyula

                                                                                                         

 

Esély Pedagógiai Központ EGYMI - Pánczél Imre Tagintézmény Általános Iskola

 

osztály

osztályf?nök neve

1.c

Csotyéné Baráth Erzsébet

1.b

Hargitai Zsuzsanna

2-3.c

Makovejné Szodorai Katalin

3.c

Veszelovszky Szilvia

4.c

Szabóné Gergely Márta

5-6c.

Pecze Zoltánné

7.c

Jámbor Katalin

8.c

Oláhné Rocskár Edina

3-4.b

Ruzsáné Bordás Éva

Aut. 1.

Balogh Marianna

Aut.2.

Szolnokiné Dandé Andrea

5-6.a

Polonkai Bettina

7-8.a

Kiss Otília

 

 

Esély Pedagógiai Központ EGYMI - Pánczél Imre Tagintézmény Készségfejleszt? Iskola

 

osztály

osztályf?nök neve

9/A

Kuti Bernadett

9-10/A

Orosz Ágnes

11/A-1

Nyujtóné Nagy Mónika

11/A-2

Molnár Anita

11/A-3

Kiliánné Sztanovcsák Angéla

12/A-1

Tóth Ágnes

12/A-2

Borbély Márta

12/A-3

Gellén Gáborné

 

 

Esély Pedagógiai Központ EGYMI - Pánczél Imre Tagintézmény Fejleszt? nevelés-oktatás

csoport

csoportvezet? neve

FEJL. 1

Sz?cs Zoltánné

FEJL. 2

Kotyecz Ildikó

FEJL. 3

Papp Noémi

FEJL. 4

István Zsuzsanna

 

 

Esély Pedagógiai Központ EGYMI - Pánczél Imre Tagintézmény Kollégiumi nevelés

csoport

csoportvezet? neve

1.

Mihucz Ákos

2.

Puskár Artur

3.

Sipos Lászlóné

4.

Papp János

5.

Drenyovszki Hajnalka

6.

Király László Attila

7.

Dr. Sántáné Benedek Judit

8.

Kovácsné Dániel Katalin

9.

Martyin Anita

 

 

                                                                                                                                                                                

További megbízatások

 

 

Békéscsabai feladatellátási hely

Pánczél Imre Tagintézmény

A diákönkormányzatot segít? tanár

Vandlik Tamás

Szabó Péter

Szül?i Munkaközösség elnöke           

Sajben Andrea

Ambrózi Erzsébet

Intézményi Tanács delegáltja

Kolcsár Attila (elnök)

Pecze Zoltánné

Tankönyvfelel?s

Heged?s-Bite Beáta, Iványiné Pusztai Anikó

 Molnár Anita

Gyermek és ifjúságvédelmi felügyel?

Uhrinné Pet? Edit

 

 

 

Esély Pedagógiai Központ EGYMI - Szakiskola Ligeti sor 2.sz.

osztály

osztály típusa

osztályf?nök neve

9E/I.

el?készít?

Urbán Mihály

9E/II

el?készít?

Sipiczkiné Gajdács Gizella

1/9 A/I

k?m?ves

Kolcsár Attila

1/9 A/II

szobafest?

Heged?s-Bite Beáta

1/9 D

faiskolai kertész

Bonyhádi Péter Pálné

2/10 A

szobafest?

Hrabovszki János

2/10 B

kertész

Fejes-Povázsay Teodóra

2/10 C

virágköt?

Lukács Ágnes

2/10 D/I.

faiskolai kertész

Bonyhádi Péter Pál

2/10 D/II.

faiskolai kertész

Fejes István

4/12 A

k?m?ves és hidegburkoló

Borsi Vince

 

 

Esély Pedagógiai Központ EGYMI - Készségfejleszt? Iskola Békéscsaba Vandháti út. 3.sz

osztály

osztályf?nök neve

KF. I. 9-10

Bagyinkáné Gy?rfi Zsuzsanna

 

 

Ugrás a lap tetejére